click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search
we found 0 results
Your search results

4 DYWIZJI WOJSKA POLSKIEGO | WSCHODNIA


Nieruchomość przeznaczona do zbycia

14   

Address: 4 Dywizji Wojska Polskiego
State/County:
Country: Poland
Open In Google Maps

Data dodania: 2018-05-15

Cena: Nieruchomość przeznaczona do zbycia

Powierzchnia działki: 74339 m2

Powierzchnia lokalu:  m2

Organizator przetargu: Gmina

Źródło pozyskania informacji: http://umkolobrzeg.esp.parseta.pl/index.php?id=1860;

Nieruchomość położona w części wschodniej miasta Kołobrzeg, w strefie ochronnej uzdrowiska „B”, w odległości około 450 metrów od brzegu morskiego, sąsiadująca z zabudową sanatoryjną, apartamentową oraz kempingiem.

Przeznaczona :24UZ, 28UZ i 15U. 24UZ i 28UZ funkcja podstawowa: usługi lecznictwa uzdrowiskowego oraz funkcja uzupełniająca: usługi służące obsłudze pacjenta i turysty. Plan ustala m.in. w zakresie zabudowy: lokalizację obiektów lecznictwa uzdrowiskowego, w szczególności sanatoriów, prewentoriów, szpitali uzdrowiskowych, z dopuszczeniem obiektów towarzyszących, w szczególności urządzeń lecznictwa uzdrowiskowego, obiektów gastronomii, rekreacji. 15U funkcja podstawowa: usługi służące obsłudze pacjenta i turysty oraz funkcja uzupełniająca: parking podziemny. W zakresie zabudowy plan przewiduje lokalizację wielofunkcyjnego zespołu obiektów usługowych w szczególności kawiarni, restauracji, sprzedaży pamiątek o jednolitym wyrazie przestrzennym.

Bezpośrednie sąsiedztwo nowo wybudowanych, ciekawych architektonicznie i doskonale wyposażonych kompleksów sanatoryjno-wypoczynkowych w znacznym stopniu podnosi atrakcyjność inwestycyjną oferowanej nieruchomości.

Powierzchnia: 74339 m2.

Źródło pozyskania:Urząd Miasta Kołobrzeg.

Documents

Organ zobowiązany do udostępniania informacji sektora publicznego nie ponosi odpowiedzialności za jej przetworzenie, dalsze udostępnianie i wykorzystywanie.

Compare Listings