kliknij, aby włączyć zoom
Badawczy...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
otwarta mapa
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowy Teren Moja lokacja Pełny ekran
zaawansowane wyszukiwanie
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Działka mieszkaniowo-usługowa niezabudowana Stepnica


Oferta inwestycyjna

214   

Data dodania: 2018-08-14

Cena: Oferta inwestycyjna

Powierzchnia działki: 7748 m2

Powierzchnia lokalu:  m2

Organizator przetargu: Gmina

Źródło pozyskania informacji: https://www.stepnica.pl/strona/menu/50_oferta_inwestycyjna_;

Poszukiwani inwestorzy: Inwestorzy z branży turystycznej,  usługi hotelarskie, gastronomiczne- z branży portowej, logistycznej, składowo-magazynowej, z nieuciążliwą produkcją, usługami,- branża mieszkaniowa z usługami w tym przemysł nieuciążliwy, fotowoltaika

Oferowane tereny: niezabudowana działka o pow. 0,7748 ha  przy wjeździe do Stepnicy od strony wschodniej, z dostępem do utwardzonej drogi gruntowej, gminnej ok. 200 m od drogi powiatowej,  z dostępem do wody i kanalizacji, działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami, nieuciążliwą produkcję i usługi składowo-magazynowe.

Dodatkowe udogodnienia: Pomoc w uzyskaniu niezbędnych decyzji i zezwoleń.

Komunikacja (drogowa, wodna, kolejowa, lotnicza): Przez gminę Stepnica przebiega droga wojewódzka Nr 111 – alternatywna trasa  nad morze. Stepnica położona jest ok. 18 km od drogi krajowej A3 i ok. 35 km od portu lotniczego Szczecin – Goleniów. W Stepnicy znajduje się Port Morski z pełną infrastrukturą portową, a do Stepnicy można dopłynąć Międzynarodową Drogą Wodną E-30.

Kontakt w sprawie: Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica tel. 91 418 85 21 fax. 91 418 85 80 w. 13  email: burmistrz@stepnica.pl

 

 

 

Źródło pozyskania: Urząd Miasta i Gminy Stepnica

Organ zobowiązany do udostępniania informacji sektora publicznego nie ponosi odpowiedzialności za jej przetworzenie, dalsze udostępnianie i wykorzystywanie.

Porównaj oferty