kliknij, aby włączyć zoom
Badawczy...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
otwarta mapa
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowy Teren Moja lokacja Pełny ekran
zaawansowane wyszukiwanie
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Nieruchomość lokalowa Jelenia Góra ul. Cieplicka


Oferowane do zbycia

131   

Adres: Cieplicka
Stan / Powiat:
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps

Data dodania: 2018-11-14

Cena: Oferowane do zbycia

Powierzchnia działki: 813 m2

Powierzchnia lokalu: 29 m2

Organizator przetargu: Gmina

Źródło pozyskania informacji: https://nieruchomosci.jeleniagora.pl/nieruchomosci/ul-cieplicka-1901-lokal-mieszkalny-dz-nr-3841-obreb-sobieszow-ii;

Nieruchomość lokalowa położona w Jeleniej Górze przy ul. Cieplickiej 190/1. Właścicielem nieruchomości jest Gmina Jelenie Góra. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 12,47% części w prawie własności części wspólnych budynku i urządzeń nie służących do wyłącznego użytku właścicieli poszczególnych lokali oraz taki sam udział w prawie własności działki gruntu nr 384/1, na której budynek jest usytuowany. Dla przedmiotowej nieruchomości Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze prowadzi księgę wieczysta nr JG1J/00101836/5.

Budynek mieszkalny wielorodzinny, wolnostojący o dwóch kondygnacjach nadziemnych z nieużytkowym poddasze, częściowo podpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej.

Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako dz. nr 384/1 (AM-15, obręb 0013) przy ul. Cieplickiej 190 w Jeleniej Górze objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla jednostki Sobieszów w Jeleniej Górze, uchwalonym Uchwałą nr 218.XXIV.2012 Rady Miejskiej Jeleniej Góry z dnia 27 marca 2012 r. (opublikowaną w Dz. Urz. Woj. Dolnośląskiego z 2012 r., poz. 2229 z dnia 25 czerwca 2012 r.) i położona jest na obszarze oznaczonym symbolem U,MN, MW/ZP, KS 1.12, dla którego ustalono jako przeznaczenie podstawowe tereny zabudowy usługowej, tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Kształt działki regularny o korzystnych proporcjach. Działka nieogrodzona. Teren równy. Przed budynkiem chodnik asfaltowy.

 

 

 

 

Źródło pozyskania: Urząd Miasta Jelenia Góra

Organ zobowiązany do udostępniania informacji sektora publicznego nie ponosi odpowiedzialności za jej przetworzenie, dalsze udostępnianie i wykorzystywanie.

Porównaj oferty