kliknij, aby włączyć zoom
Badawczy...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
otwarta mapa
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowy Teren Moja lokacja Pełny ekran
zaawansowane wyszukiwanie
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

OSiR Inwestycja Hotelowa Malbork ul. Parkowa


Oferta inwestycyjna

174   

Adres: Parkowa
Miasto:
Stan / Powiat:
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps

Data dodania: 2018-05-16

Cena: Oferta inwestycyjna

Powierzchnia działki: 48600 m2

Powierzchnia lokalu:  m2

Organizator przetargu: Gmina

Źródło pozyskania informacji: Urząd Miasta w Malborku;

OSiR Inwestycja Hotelowa Malbork ul. Parkowa

Położenie – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku położony jest przy ulicy Parkowej, na terenie Parku Północnego w niedalekim sąsiedztwie Malborskiego Zamku i w bliskiej odległości od rzeki Nogat.

Przeznaczenie – Zamiarem samorządu malborskiego jest stworzenie kompleksu rekreacyjno–wypoczynkowego dla turystów, mieszkańców miasta Malborka i jego okolic. Nowy program funkcjonalny OSIR zakłada zachowanie dotychczasowych funkcji oraz ich uatrakcyjnienie poprzez rozbudowę hotelu, wraz z podniesieniem jego standardu do trzech gwiazdek, budowę zespołu basenów, nowoczesnego campingu, stworzenie boisk do gier zespołowych oraz siatkówki plażowej.

Funkcje uzupełniające –  Dodatkowo ofertę aktywnego wypoczynku mają wzbogacić: pola do minigolfa, ścianki wspinaczkowe, bocce.

Charakterystyka terenu – Teren Ośrodka Sportu i Rekreacji położony jest na kilku działkach o nr: 5/1,7,8,9 i 26/1 obręb mapy nr 6. Obecnie na terenie Ośrodka funkcjonują korty tenisowe, pełnowymiarowe boisko piłki nożnej, plac festynów wraz ze sceną, plac zabaw dla dzieci, pole campingowe, domki letniskowe, restauracja sezonowa oraz hotel.

Powierzchnia – łączna powierzchnia ośrodka zajmuje 4,86 ha.

Uzbrojenie – Teren posiada zasilenie w podstawowe media takie jak: energia elektryczna, sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna i deszczowa.

Właściciel – Gmina Miejska Malbork

Koncepcja zagospodarowania – zakłada rozbudowę hotelu i wzbogacenie oferty rekreacyjno-wypoczynkowej istniejącego obiektu. Miasto Malbork puszkuje potencjalnych inwestorów zainteresowanych podjęciem inwestycji samodzielnie bądź w partnerstwie z samorządem. Dopuszcza się możliwość realizacji przedsięwzięcia przy udziale środków własnych gminy w finansowaniu budowy systemu krytych basenów.

Typ oferty – partnerska z możliwością inwestycji w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego

 

 

Źródło pozyskania: Urząd Miasta Malborka

Organ zobowiązany do udostępniania informacji sektora publicznego nie ponosi odpowiedzialności za jej przetworzenie, dalsze udostępnianie i wykorzystywanie.

Porównaj oferty